Torby laminowane

Torby laminowane

Wykonane z wysokiej jakości tworzywa torby laminowane to gwarancja elegancji i wytrzymałości. Dzięki zastosowaniu papieru o wysokiej odporności, pokrytego dodatkowo błyszczącą warstwą ochronną, można uzyskać efekt, który zadowoli każdego. Tego rodzaju torby i torebki reklamowe są rozwiązaniem eleganckim, przeznaczonym na specjalne okazje.

 

Wytrzymały materiał

W torbach laminowanych można przenosić zawartość o wadze nawet 5-6 kilogramów. To bardzo dużo, jeżeli weźmiemy pod uwagę, że wciąż mamy do czynienia z papierem. Tajemnica wytrzymałości tych toreb kryje się właśnie w typie zastosowanego papieru. Warto zapoznać się zatem z jego specyfikacją.

Papier Kredao odpowiednio dobranej gramaturze, w kolorze białym, to standardowy wybór, który jest w stanie zadowolić nawet bardzo wymagających klientów. Torby reklamowe, wykonane z tego materiału są ze wszech miar godne polecenia. Jest to papier, który jednocześnie odpowiednio usztywnia torbę, jednak wciąż jest na tyle giętki, że dobrze sprawdza się w roli wygodnej torby reklamowej. Trzeba pamiętać, że muszą one być przede wszystkim funkcjonalne, w przeciwnym wypadku nie będą używane.

 

Torba z logo

Jednym z najprostszych rozwiązań w przypadku reklamy związanej z torbami i torebkami reklamowymi jest umieszczenie na nich logo firmy. To prosty i czytelny sygnał: „osoba, która niesie taką torbę jest zadowolonym klientem”. Większość użytkowników nie zastanawia się nawet nad tym czy noszą torby reklamowe. Jednak dzięki temu że są z nimi widoczni na mieście, stanowią bardzo dobrą reklamę.

Torba laminowana z logo firmy, z atrakcyjnym wzorem i odpowiednio dobranymi uchwytami musi więc być jednocześnie elegancka i estetyczna, ale powinna też przyciągać wzrok. W odróżnieniu od tych wykonanych z materiału, tego rodzaju torebki reklamowe stosuje się raczej do pakowania upominków lub gadżetów związanych z działalnością firmy. Doskonale nadają się więc na wszelkiego rodzaju spotkania, prezentacje czy konferencje, podczas których wręcza się takie przedmioty uczestnikom.

 

Projektując torebki z logo, które mają być wykonane z laminowanego papieru, wpisujemy się w modny na świecie nurt wykonywania materiałów reklamowych z surowców wtórnych. W połączeniu z minimalistycznym stylem, który narzuca nam kształt torby wykonanej z papieru, daje to produkt, który jest jednocześnie atrakcyjny wizualnie i oparty o zasady ekologicznego rozwoju. Stworzona w ten sposób torba jest elegancka i ekskluzywna – to produkt, który każdemu będzie się kojarzył z solidnością i dobrym gustem.