Torby laminowane z logo dla firm

 

 

Torby laminowane LUX kolorowe otwierają przed nami nowe możliwości. W miejsce chłodnej elegancji bieli, otrzymujemy paletę żywych kolorów, aż które proszą się o to by je wykorzystać. Można je dostosować do kolorów kojarzonych z firmą lub wykreować od nowa odbiór produktów, tworząc torebki ozdobne, które będą po prostu atrakcyjne wizualnie. W obu przypadkach możliwe są oczywiście nadruki, które uatrakcyjnią wygląd torebek i wzmocnią siłę przekazu.

 

Identyfikacja kolorem

Wiele firm dba o to by ich marka kojarzyła się z określonymi kolorami. Często tworzą nawet specjalne systemy identyfikacji wizualnej. Odpowiedni dobór koloru materiałów reklamowych staje się wówczas sprawą niezwykle ważną. Torby laminowane kolorowe dobrze się nadają do tego rodzaju marketingu, ponieważ zazwyczaj rozdawane są klientom wraz publikacjami, których szata graficzna utrzymana jest w podobnym tonie.

Utrzymanie systemu identyfikacji graficznej daje wrażenie spójności przekazu. To istotne w przypadku gdy marka ma się kojarzyć z określonymi wartościami, które symbolizują kolory. Torby papierowe ze sznurkiem mogą się w takiej sytuacji stać nie tylko nośnikiem reklamy, ale wręcz wizytówką firmy.

 

Znaczenie kolorów

Oczywiście dobór kolorów jest kwestią indywidualną, ale warto zdawać sobie sprawę z tego jak działają one na psychikę. Przede wszystkim mogą one studzić lub pobudzać emocje. Dlatego właśnie do promocji produktów, które mają się kojarzyć ze spokojem i dostojeństwem używa się kolorów chłodnych, o stonowanej barwie. Z kolei produkty, które mają się przebić do świadomości jako coś nowoczesnego, pełnego energii i życia, promuje się za pomocą ciepłych, wyrazistych barw.

Nadruki nanoszone na torby papierowe kolorowe wymagają o wiele większej precyzji w doborze barw. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii komputerowego projektowania, jaką stosujemy przygotowując tego rodzaju produkty.