Torby laminowane białe

Torby laminowane białe

Książki, kalendarze, artykuły biurowe albo smaczne drobiazgi to rzeczy idealnie nadające się na miły upominek dla pracowników Twojej firmy. Takie przedmioty łatwo można zapakować w bardzo dobrej jakości torby ozdobne. Z satysfakcją polecamy Państwu nasze torby laminowane, które doskonale sprawdzają się jako prestiżowy nośnik reklamy!

Wykonane z wysokiej klasy papieru Krefft torby laminowane LUX Standard to produkt reklamowy, który może trafić w bardzo różne gusta. Elegancka, biała powierzchnia, która posiadają torby laminowane czyste, nadaje się do nadrukowana logotypu lub napisu reklamowego. Powstaje w ten sposób naturalny kontrast, dzięki któremu naniesiona na torbę aplikacja jest widoczna nawet z dużej odległości. 

Nasze torby laminowane są zrobione z wysokiej jakości surowców, a oprócz tego wyróżniają się eleganckim designem. Wykorzystujemy papier o doskonałej odporności, pokryty dodatkowo błyszczącą warstwą ochronną. Torby laminowane białe są niezwykle szykowne, biały kolor należy do barw wyjątkowych, które towarzyszą nam w najważniejszych chwilach życia. Dlatego nasze produkty świetnie pasują na specjalne okazje (rocznice, jubileusze, święta itp.), prezentują się znakomicie zwłaszcza w wyjątkowych wnętrzach. Torby laminowane białe mogą unieść ciężar nawet do 6 kilogramów, a to naprawdę dużo. Wykorzystywany do naszej produkcji papier ma odpowiednią gramaturę, a przy tym jest giętki i komfortowy dla użytkownika. Warto wspomnieć również o tym, że nasze torby można używać wielokrotnie. Pierwszy raz mogą stanowić opakowanie np. prezentu od firmy, a potem mogą być zabierane na zakupy albo służyć do segregacji.

Technika nadruku na torbach laminowanych

W naszej ofercie mamy dla Państwa torby laminowane z personalizowanym nadrukiem. Od sposobów, w jaki zostanie naniesiony druk, zależy nie tylko cena gotowego produktu, ale przede wszystkim jakość nadruku. Niektóre elementy graficzne będą wyglądały równie dobrze przy wykorzystaniu każdej technologii, ale inne, zwłaszcza te bardziej skomplikowane, wymagają zazwyczaj bardziej precyzyjnego sposobu nanoszenia tuszu. W przypadku nadruku na torby laminowane możliwy jest druk offsetowy lub sitodruk. Koszt wykonania takich toreb laminowanych z personalizowanym nadrukiem uzależniony jest od ilości zamawianych produktów. W przypadku, gdy ma to być większy nakład, warto pokusić się o nadruk offsetowy, przy mniejszych nakładach bardziej opłacalny jest sitodruk.

Personalizowane torby laminowane

Na życzenie klienta wykonujemy torby reklamowe z personalizowanym nadrukiem. Każdy projekt torby reklamowej z nadrukiem przygotowywany jest od podstaw. Są to wiec torby spersonalizowane, co oznacza zastosowanie w druku unikalnych wzorów. Indywidualna produkcja zakłada, że dwie takie same torby reklamowe nie znajdą się w ofercie dwóch konkurujących firm. To bardzo istotne w sytuacji, w której chodzi o identyfikację firmy lub produktu.

  • Polecamy Państwu torebki reklamowe, na których wykonany jest nadruk offsetowy, który jest bardzo opłacalny. W takiej sytuacji najlepiej ograniczyć się do logo firmy.
  • Nadruk sitodruk doskonale nadaje się z kolei na torebki przeznaczone na imprezy targowe, konferencje, zjazdy itp., gdzie rozdawane są specjalnie na tę okazję wydrukowane materiały reklamowe. Wówczas na torebce może się znaleźć również nazwa imprezy.

Nasze torby laminowane, podarowane np. na lokalnej imprezie, będą na pewno przyjęte z przyjemnością! Znak firmowy, umieszczony na torbie, zapadnie w pamięć i będzie się miło kojarzył, a o to właśnie chodzi! Potrzebują Państwo porady? Zapraszamy do kontaktu z nami! Chętnie doradzimy najlepsze produkty dla konkretnej działalności!

Technika nadruku na torbach

Od sposobów jaki zostanie naniesiony druk zależy nie tylko cena gotowego produktu, ale przede wszystkim jakość nadruku. Niektóre elementy graficzne będą wyglądały równie dobrze przy wykorzystaniu każdej technologii, ale inne, zwłaszcza te bardziej skomplikowane, wymagają zazwyczaj bardziej precyzyjnego sposobu nanoszenia tuszu.

W przypadku nadruku na torby laminowane możliwy jest druk offsetowy lub sitodruk. Względy finansowe podpowiadają, że wiele zależy tu od nakładu. W przypadku gdy ma to być większy nakład, warto pokusić się o nadruk offsetowy, przy mniejszych nakładach opłacalny jest sitodruk.

 

Personalizowane torby

Każdy projekt torby reklamowej z nadrukiem przygotowywany jest od podstaw. Są to wiec torby spersonalizowane, co oznacza stosowanie w druku unikalnych wzorów. Indywidualna produkcja zakłada, że dwie takie same torby reklamowe nie znajdą się w ofercie dwóch konkurujących firm. To bardzo istotne w sytuacji, w której chodzi o identyfikację firmy lub produktu.

Torebki reklamowe, na których wykonany jest nadruk offsetowy, można stosować na co dzień, dzięki czemu zamawia się ich większą ilość, co zmniejsza koszty. W takiej sytuacji najbezpieczniej ograniczyć się do logo firmy. Nadruki sitodruk doskonale nadają się np. na torebki na imprezy targowe, gdzie rozdawane są specjalnie na tą okazję wydrukowane materiały reklamowe. Wówczas na torebce może się znaleźć również nazwa imprezy.