Torby laminowane białe

 

Wykonane z wysokiej klasy papieru Krefft torby laminowane LUX Standard to produkt reklamowy, który może trafić w bardzo różne gusta. Elegancka biała powierzchnia, która posiadają torby laminowane czyste, nadaje się do nadrukowana logotypu lub napisu reklamowego. Powstaje w ten sposób naturalny kontrast, dzięki któremu naniesiona na torbę aplikacja jest widoczna nawet z dużej odległości.

 

Technika nadruku na torbach

Od sposobów jaki zostanie naniesiony druk zależy nie tylko cena gotowego produktu, ale przede wszystkim jakość nadruku. Niektóre elementy graficzne będą wyglądały równie dobrze przy wykorzystaniu każdej technologii, ale inne, zwłaszcza te bardziej skomplikowane, wymagają zazwyczaj bardziej precyzyjnego sposobu nanoszenia tuszu.

W przypadku nadruku na torby laminowane możliwy jest druk offsetowy lub sitodruk. Względy finansowe podpowiadają, że wiele zależy tu od nakładu. W przypadku gdy ma to być większy nakład, warto pokusić się o nadruk offsetowy, przy mniejszych nakładach opłacalny jest sitodruk.

 

Personalizowane torby

Każdy projekt torby reklamowej z nadrukiem przygotowywany jest od podstaw. Są to wiec torby spersonalizowane, co oznacza stosowanie w druku unikalnych wzorów. Indywidualna produkcja zakłada, że dwie takie same torby reklamowe nie znajdą się w ofercie dwóch konkurujących firm. To bardzo istotne w sytuacji, w której chodzi o identyfikację firmy lub produktu.

Torebki reklamowe, na których wykonany jest nadruk offsetowy, można stosować na co dzień, dzięki czemu zamawia się ich większą ilość, co zmniejsza koszty. W takiej sytuacji najbezpieczniej ograniczyć się do logo firmy. Nadruki sitodruk doskonale nadają się np. na torebki na imprezy targowe, gdzie rozdawane są specjalnie na tą okazję wydrukowane materiały reklamowe. Wówczas na torebce może się znaleźć również nazwa imprezy.