Torby laminowane

Torby laminowane

Wykonane z wysokiej jakości tworzywa, nasze torby laminowane są bardzo eleganckie i wytrzymałe. Dzięki zastosowaniu papieru o wysokiej odporności, pokrytego dodatkowo błyszczącą warstwą ochronną, można uzyskać efekt, który zadowoli każdego wybrednego odbiorcę. Tego rodzaju torby i torebki reklamowe są produktem wyjątkowym, przeznaczonym na specjalne okazje. Nasze torby laminowane są dobrym pomysłem na reklamę, która dotrze wszędzie!

Wytrzymały materiał

W torbach laminowanych można przenosić zawartość o wadze nawet 5-6 kilogramów. To bardzo dużo, jeżeli weźmiemy pod uwagę, że wciąż mamy do czynienia z papierem. Tajemnica tych toreb kryje się właśnie w typie zastosowanego papieru. Warto zapoznać się zatem z jego specyfikacją. Papier Kreda o odpowiednio dobranej gramaturze, w kolorze białym, to standardowy wybór, który jest w stanie zadowolić nawet bardzo wymagających klientów. Torby reklamowe, wykonane z tego materiału, są naprawdę godne polecenia. Jest to papier, który odpowiednio usztywnia torbę, jednak wciąż jest na tyle giętki, że dobrze sprawdza się w roli wygodnej torby reklamowej. Trzeba zawsze pamiętać, że torby reklamowe muszą być przede wszystkim funkcjonalne, w przeciwnym wypadku nie będą używane.

 Torba z logo

Jednym z najprostszych sposobów na dotarcie do wielu miejsc z przekazem reklamowym jest wykorzystanie toreb z logo. Ładnie wykonana grafika, ciekawe kolory i szata zewnętrzna produktu sprawią, że torba laminowana będzie zabierana w najróżniejsze miejsca. To produkt praktyczny, który idealnie nadaje się np. do przenoszenia teczek i dokumentów. Taka torba będzie pomocna zwłaszcza podczas konferencji i zjazdów firmowych, tam można je rozprowadzać z sukcesem! Wielu właścicieli toreb reklamowych nie zastanawia się nad tym, że promują jakąś firmę. Po prostu ją używają, przechadzają się np. po mieście i stanowią bardzo dobrą reklamę. 

Torba laminowana z logo firmy, z atrakcyjnym wzorem i odpowiednio dobranymi uchwytami powinna być jednocześnie elegancka, estetyczna i zauważalna. Torby laminowane, w odróżnieniu od tych wykonanych z materiału, stosuje się najczęściej do pakowania upominków lub gadżetów związanych z działalnością firmy. Doskonale nadają się więc na wszelkiego rodzaju spotkania, prezentacje czy konferencje, podczas których wręcza się takie przedmioty uczestnikom.

Ekologia i wykorzystanie materiałów wtórnych

Dzisiaj bardzo liczy się wizerunek i sposób prowadzenia biznesu. Ważna stała się ekologia i wszelkie działania proekologiczne. Projektując torebki z logo, które mają być wykonane z laminowanego papieru, wpisujemy się w modny na świecie nurt wykonywania materiałów reklamowych z surowców wtórnych. Tworzymy atrakcyjny produkt w minimalistycznym stylu, który wpisuje się w aktualne ekologiczne trendy.  Stworzona w ten sposób torba jest nie tylko elegancka i ekskluzywna – to także produkt, który został wykonany z poszanowanie naturalnych zasobów ziemi. 

Torby laminowane — nasz pomysł na Twój wyjątkowy wizerunek

Wiemy, że w dzisiejszym świecie biznesu obowiązują twarde reguły. Trzeba mieć nie tylko wytrwałość i pracowicie dążyć do uzyskania satysfakcjonujących rezultatów. Liczą się także świeże pomysły i rozwiązania, które usprawniają nasze działania i działają pobudzająco. Dobra strategia marketingowa jest filarem każdej rozwijającej się firmy. Warto zdecydować się na promocję za pomocą eleganckich toreb laminowanych, to doskonały element identyfikacji wizualnej Twojej działalności! 

Spójny i atrakcyjny obraz Twojego przedsiębiorstwa daje naprawdę wiele. Ludzie lubią jasne przekazy i doceniają firmy, które kojarzą się pozytywnie. Dobry wizerunek ma nieocenioną wartość, dlatego tak ważne jest, by go świadomie budować. Jeśli szukamy nowych klientów, chcemy nawiązać nowe relacje biznesowe i wpisać się na trwałe w pamięć lokalnej społeczności — należy wybrać wielokrotnie sprawdzoną formę reklamy. 

Nasze torby laminowane idealnie nadają się do tego, by zapakować w nie upominki czy gadżety firmowe. Podarowane na imprezie, konferencji czy sympozjum zostaną na pewno przyjęte z prawdziwą przyjemnością. Eleganckie i wykonane solidnie, będą atrakcyjnym nośnikiem informacji na temat Państwa działalności. Proponujemy Państwu wysokiej jakości torby firmowe laminowane w pięknych kolorach, które skutecznie promują!

Zapraszamy do kontaktu!