Torby polipropylenowe

Torby polipropylenowe

Zakupy na stałe wpisały się w nasze codzienne życie. Jest wiele udogodnień, ale nie zmieniło się to, że poszczególne produkty trzeba zebrać z półek, skasować, a następnie bezpiecznie przetransportować do domu. Słaba torba, która rozerwie się w drodze powrotnej, to nic zabawnego. Trzeba dysponować zawsze mocną siatką na zakupy — my proponujemy Państwu bardzo wytrzymałe torby polipropylenowe. Nasze produkty są niezwykle trwałe, co jest równoznaczne, z tym że reklama na nich nadrukowana będzie skuteczna całymi latami!

Torby płócienne – moda, która nie przemija!

Torby płócienne są w ostatnim czasie niezwykle modne. Robi się z nich ozdobne worki, siatki i torby zakupowe. Jednak materiał ten ma również swoje ograniczenia. Łatwo może się uszkodzić, jeżeli będzie się w nich przenosiło zbyt ciężkie rzeczy. Najsolidniejsze torby zakupowe zrobione są z innego materiału, np. polipropylenu tkanego. Choć samo tworzywo jest związkiem chemicznym, to jednak jego pochodzenie jest organiczne. Jest to produkt ropopochodny, który powstaje jednak w wyniku przetwarzania odpadów, co sprawia, że uważa się go za materiał ekologiczny.

Torby z polipropylenu tkanego – bądź eko!

Obecnie cała gospodarka świata przestawia się na bardziej ekologiczne tory. Fatalne zaniedbania poprzednich dziesięcioleci są powodem wielu katastrof ekologicznych. Dziś ludzie wiedzą, że aby ocalić życie na ziemi, nie można bezkarnie niszczyć i bez opamiętania eksploatować jej zasobów. Wykonana z polipropylenu tkanego torba jest również przejawem dbałości o środowisko. Zamiast utylizowania odpadów, przetwarza się je w materiał, z którego może powstać wygodna i bardzo mocna torba zakupowa. Warto również wspomnieć, że taka torba wielokrotnego użytku jest zdecydowanie bardziej przyjazna środowisku, niż jednorazowe, słabe reklamówki, które dostajemy w sklepach.

 Torby we wzory i nadruki

Wzory nadrukowane na torbie mogą być bardzo różne. Do najpopularniejszych należy np. torba zebra, czyli taka, na której wzór układa się w charakterystyczne czarno-białe pasy. Inny popularny wzór to „kit kat”, czyli siatka z wizerunkiem kotka. Mamy także inne, sprawdzone, ciekawe i gotowe wzory, które podobają się wielu ludziom. Torba na zakupy może również zostać wykonana według Państwa życzenia. Możemy na niej umieścić specjalnie przygotowany nadruk. Torby z logo są łatwe do zaprojektowania, a tkany polipropylen dobrze przyjmuje druk. Stworzona w ten sposób torba na zakupy może być bardzo trwałym nośnikiem reklamy. Jeśli zależy Państwu na takiej reklamie, którą klienci będą „nosić latami” — zamówcie torby polipropylenowe. Poręczna i wygodna w użytkowaniu, mocna torba, stanie się niezbędna podczas każdych zakupów. Często widziane logo firmowe zostanie bardzo dobrze zapamiętane i będzie się dobrze kojarzyć.

Torby polipropylenowe promują!

Nie wiadomo do końca, kto pierwszy wymyślił reklamowanie się poprzez torby zakupowe. My wiemy jedno — to działa skutecznie! Jest to tak znana forma promocji, że jej obecność  nikogo nie dziwi, np. w filmach, serialach, a nawet w teatrze. Torby polipropylenowe przydadzą się każdemu, a zwłaszcza kobietom, które jeszcze częściej niż panowie przemierzają hale supermarketów. Klienci bardzo chętnie przyjmą taki gratis jak torba zakupowa, zwłaszcza jeśli jest poręczna, mocna i atrakcyjna wizualnie. Jeśli mają Państwo do nas jakieś pytania albo potrzebują porady — jesteśmy do dyspozycji!

Zapraszamy do skorzystania za naszej oferty i promowania się poprzez torby zakupowe!