Torby papierowe z uchwytem skręcanym

Torby papierowe z uchwytem skręcanym – wizerunek i eko w jednym

Stawiając na torby reklamowe ekologiczne kreujemy wizerunek swojej firmy. Klienci mają zdawać sobie sprawę że nie tylko zależy nam na ochronie środowiska, ale tez jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami w branży reklamowej. Sugeruje to że nasz produkt również jest nowoczesny i doskonale wpisze się w potrzeby Klientów.

Torby papierowe z uchwytem skręcanym – specyfikacja

Skręcany uchwyt – Jeżeli już decydujemy się na torby wykonane z papieru, warto zastanowić się nad szczegółami. Nie chodzi tu jedyne o kształt i kolor, istotny jest również dobór papieru i jego faktura. Nie bez znaczenia jest również uchwyt, za który niesie się taką torbę. Interesującym rozwiązaniem jest torba z uchwytem skręcanym. Jest wygodny, wygląda estetycznie a co najważniejsze jest jednocześnie wytrzymałym uchwytem papierowym. Otrzymujemy więc torbę w pełni ekologiczną. Może to być doskonała mobilna reklama każdej firmy.

Wybór rozwiązań – Jako hurtownia toreb ekologicznych jesteśmy w stanie nie tylko zapewnić dostęp do najciekawszych rozwiązań technologicznych, ale również doradzić wybór takiego, a nie innego rozwiązania dla konkretnego projektu. Wielu naszym Klientom polecamy papierowe torby Krafft, ponieważ to gwarancja wysokiej jakości. To dość tanie torby reklamowe, jednak wykonane są w bardzo wysokiej jakości, a producent dokłada starań by wciąż ulepszać swój produkt i powiększać ofertę.

Decydując się na nadruk na torbie możemy postawić na logo lub hasło reklamowe, w zależności od bieżących potrzeb. Projektując torby z logo, musimy pamiętać że pracujemy tak naprawdę nad przenośną reklamą. Dlatego szczególnie ważny jest jasny i otwarty przekaz zawarty na nadruku. Nadruk może być wykonany jako offset lub sitodruk, wybór jest zazwyczaj podyktowany rodzajem projektu i nakładem druku.