Torby bawełniane reklamowe

Jednym z ciekawszych materiałów, z których wykonuje się torby jest bawełna. Dobrym materiałem do szycia takich toreb jest canvas, nazywany też niekiedy drelichem. Jest to surowe płótno bawełniane, często używane do prac artystycznych. Jest ono na tyle sztywne, by utrzymać fason torby, ale jednocześnie dość sprężyste, żeby wygodnie można było jej używać.

 

Torby bawełniane na zakupy

Do reklamy nadają się nie tylko popularne torby prezentowe, ale również torby bawełniane na zakupy. Klienci używają ich na co dzień, przez co reklama jest stale obecna w przestrzeni. Są to zazwyczaj torby młodzieżowe, kojarzące się z witalnością i energią. Dlatego torba bawełniana na zakupy jest doskonałym nośnikiem treści.

Do niedawna niemal wszyscy chodzili na zakupy z plastikowymi reklamówkami. Obecnie ciekawą i coraz częściej stosowaną alternatywą dla nich są właśnie torby z drelichu. To bardzo interesujący trend, pochodzący z mody miejskiej, jednak widać go już w całej Polsce. Stosując torby reklamowe bawełniane wpisujemy się więc w aktualne trendy modowe.

Tanie torby bawełniane

Niedrogie polskie torby

Proponujemy tanie torby bawełniane, na których można wykonać nadruk reklamowy. Są to torby bawełniane ekologiczne, produkowane w Polsce, z wysokiej jakości materiałów. Wytrzymały drelich może służyć przez długie lata. Do wyboru są torby bawełniane kolorowe lub écru, zależnie od koncepcji wybranej wizualnej.

Nasz proponujący torby bawełniane sklep to również miejsce, w którym spotkacie Państwo profesjonalistów, którzy pomogą w wyborze wzoru, rodzaju materiału i doradzą rodzaj druku.