Torby papierowe z uchwytem sznurkowym

Nowoczesne torby papierowe pokazują że nieobca nam dbałość o środowisko naturalne. Jednak to nie wszystko. Jeżeli mają to być torby spersonalizowane, warto zastanowić się również nad wykorzystaniem sznurkowego uchwytu. Torby papierowe ze sznurkiem wyglądają bardzo ciekawie, a na dodatek to również materiał ekologiczny.

Torba papierowa z uchwytem sznurkowym

Takie torby papierowe doskonale sprawdzają się w sytuacji gdy chcemy komuś wręczyć katalog firmowy lub zestaw gadżetów z logo firmy. Odpowiednia reklama na torbie papierowej zawsze będzie wyglądała korzystniej, niż ten sam wzór na plastikowej siatce. O charakterze terby świadczy jednak nie tylko jej krój i materiał, z którego jest wykonana, ale również uchwyt. Powinien on być z jednej strony wygodny, z drugiej zaś musi estetycznie komponować się z całością. W przypadku toreb Prestiż doskonale sprawdza się w tej roli uchwyt sznurkowy.

Torby papierowe z uchwytem sznurkowym jako reklama

Projektując torby z logo trzeba pamięć o tym, że w tym przypadku liczy się nie tylko aspekt informacyjny, ale również reklamowy. Warto więc zadbać o to, by nie przeładować nadruku informacjami i skupić się raczej na przekazie symbolicznym, typowym dla reklamy. Warto pamiętać że znajdujące się w naszej ofercie torby papierowe z uchwytem sznurkowym to polska produkcja. Dzięki temu mamy o wiele lepszą kontrolę nad ich jakością. Zależy nam na tym, żeby klienci uznali, że towarzyszący posiadaniu takiej torby prestiż sprawia, iż można z nią pokazać się w miejscu publicznym. Wówczas będzie to o wiele bardziej skuteczna reklama.